Restoranas

Birutės uostas restorane – kavinėje sukurta neįpareigojanti ir komfortiška atmosfera, kad kiekvienas lankytojas atsipalaiduotų ir bent trumpam nusikeltų į gamtos ir ramybės oazę, esančią netoli jūros prie Šventosios upės krantų. Birutės uosto restoranas spėjo užkariauti ne vieno svečio palankumą.

Europietiškos virtuvės restorano meniu atnaujinamas sezoniškai – kiekvienas receptas išpuoselėtas, išskirtinis, vienijantis žinias, pastangas ir kūrybą. Tai energingos ir žingeidžios nuolat besitobulinančios viso restorano komandos nuopelnas. Pagal individualų norą restorano šeimininkė pamalonina svečius lietuviškais patiekalais pagal močiutės receptus.

“Kapitono salė”

Tai ideali vieta draugų susitikimams, verslo pietums, romantinėms vakarienėms. Organizuojami banketai, vestuvės, krikštynos, jubiliejai. Prabangi erdvė jūsų šventę pavers tikra pasaka. Restoranas talpina iki 30 svečių. Tinka konferencijoms, seminarams.

“Pobūvių salė”

Dėl kruopščiai parinktų restorano meniu patiekalų, restoraną pamėgo atvykstantys svečiai.

Jaukioje restorano aplinkoje organizuojami banketai, furšetai, gimtadieniai, vestuvių pobūviai, verslo pietūs, dalykinės vakarienės, bernvakariai, mergvakariai, siūlomi šventiniai patiekalai. Paslaugus personalas pasiūlys patiekalus ir gėrimus išrankiausiam skoniui. Restoranas talpina iki 60 asmenų.

“Pramogų salė”

Tai jauki patalpa tinkanti tiek pobūviui, tiek gyvos muzikos koncetui. Čia dažnai rengiami populiariosios muzikos koncertai, spektakliai, diskotekos, karaokė, vakaronės ir paskaitos.

Jūsų paslaugoms profesianalus DJ “Šaras” su modernia garso ir šviesos aparatūra. Siūlome savo šventę papuošti profesionaliu vedėju.

Garantuojame, kad mūsų restoranas nustebinis naujomis idėjomis, pasiūlys puikų maistą, gerą aptarnavimą ir originalią klasikinę aplinką!