Maitinimas ir mityba

Kokybiškas, išskirtinio skonio maistas gaminamas iš šviežių ir ekologiškų produktų. Perkame daržoves ir vaisius iš ūkininkų, mėsą renkame augintą natūraliai. Šaltinio vanduo iš mūsų regiono, mūsų pačių rinktų žolelių arbata.

Pusryčiai

08:00 ryte valgome pusryčius: subalansuotas patiekalas ir kava ar naminių vaistažolių arbata gerai dienos pradžiai.

Priešpiečiai

11:00 vidurdienį valgome priešpiečius: lengvas užkandis palaikyti energiją ir gerą nuotaiką.

Pietūs

14:00 pietaujame: viduržemio jūros mitybos stiliaus subalansuotas sotus ir išieškotas maistas.

Pavakariai

17:00 skaniai užkandame.

Vakarienė

20:00 vakarieniaujame: vitaminų ir naudingų mikroelementų kupinas maistas, kuris leis ramiai miegoti ir nejausti jokio alkio.

Mitybos planas

Įgavę geros patirties pas mus, turėsite visą mitybos planą, jog grįžus namo būtų lengva prisiminti mitybos principus. Tai lankstus ir ne griežtas mitybos planas, kurio principais remiantis, galėsite toliau sėkmingai tirpdyti nereikalingus kilogramus ir palaikyti sveiką organizmą. Galbūt ir jūsų namiškiai pamėgs šiuos principus?

Literatūra tobulėjimui

Mūsų mityba yra paremta tik moksliniais tyrimais ir ilgomis akademikų studijomis. Todėl apie šiuos principus išrinkome svarbiausią literatūrą, sudėjome juos į vieną gidą, kad jūs galėtumėte visada gilintis į tai, kaip maitinatės ir kaip tuo metu veikia jūsų organizmas. Vėliau Google taps jūsų draugu, kur galėsite gilinti žinias dar stipriau ir galbūt netgi keisti savo mitybos planą savarankiškai, išbandant naujus dalykus.

Gydytojo konsultacijos

Paskaita apie mitybą

Didžiulę sveikos gyvensenos patirtį turinti gydytoja Sondra Kulikauskienė aiškiai ir detaliai papasakos apie sveikos mitybos principus. Jums bus aišku, kaip veikia jūsų organizmas, kaip be didelio vargo maitintis grįžus į jūsų kasdieninį gyvenimą ir kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų, tuo pačiu jaučiantis lyg ant sparnų.

Individuali gydytojo konsultacija

Mes rūpinamės kiekvienu individualiai, dėl to gydytoja išsiaiškins kiekvieno ligas, nusiskundimus, norimus pasiekti tikslus ir pagal tai pakoreguos jūsų mitybą. Jus pasvers specialiomis svarstyklėmis, kad iki galo suprasti jūsų esamą būklę. Taip pat, gausite konkrečių patarimų, kaip būtent jūs galite pakoreguoti savo gyvenimo būdą, kad išspręsti jūsų turimas problemas. Su gydytoja galėsite užmegzti glaudesnį ryšį ir konsultuotis grįžus į jūsų kasdieninį gyvenimą.

Sveikatinimas ir grožis

Masažas

Užsimiegoję ir įsitempę raumenys neprideda gyvenimo kokybės, todėl profesionali masažuotoja subtiliai išmasažuos jūsų kūną, atgaivins raumenis, o jūs pailsėsite. Masažas kūnui ir sielai.

Grožio procedūros: manikiūras ir pedikiūras

Investuojant į savę, būtina save palepinti. Graži išvaizda – aukštesnė savivertė – geresnės emocijos.

Judėjimas šiaurietiškomis lazdomis

Birutės Uostas yra įsikūręs unikalioje gamtos oazėje, kur nuolat teka Šventosios upė, už kelių kilometrų ošia jūra ir gamtos fauna atgauna jėgas. 30 minučių ėjimas šiaurietiškomis lazdomis iki Baltijos Jūros išjudins jūsų kūną ir suteiks energijos gyvenimui. Galėsite eiti tiesiog viena su savimi, arba su bendramintėmis taip pat dalyvaujančios toje pačioje programoje. Šiaurietiškas ėjimas nereikalauja jokių fizinių įgūdžių, o jei pavargsite ar norėsite atsipūsti – visada galėsite paskambinti Birutės Uosto kolektyvui, kurie mielai jus pavežės automobiliu

Mankšta

Prajudinsime kūna gerai dienos pradžiai

Dviračiai (šiltesniu laikotarpiu)

judėjimas

Lygumų slidės (sniego laikotarpiu)

speciali trasa

Pirties programa ir baseinai

pas mūsų partnerius Atostogų Parke

Apgyvendinimas ir patogumai

Aukštos klasės kambariai

Interjeras ir patogumai jūsų poilsiui: patogūs čiužiniai ir antčiužiniai ramiam miegui, erdvus plotas, stilingas klasikinis interjeras, puikiai įrengtas vonios kambarys.

WI-FI internetas

Norime, kad pailsėtume ir atsipalaiduotumėte, tačiau legvai galėsite palaikyti ryšį su pasauliu ir naudotis interneto teikiamais patogumais ir malonumais.

Viskas įskaičiuota