+370 678 83438
info@birutesuostas.lt

Birutės Uostas

Kviečiame Jus apsilankyti mūsų naujuose, jaukiuose ir šiltuose svečių namuose "Birutės uostas". Čia Jūsų laukia klasikinio, marinistinio stiliaus, 5 originalaus dizaino kambariai, kuriuos puošia aukščiausios kokybės prabangūs baldai, o esanti patogi bei moderni įranga puikiai tenkina šiuolaikinius svečių poreikius.
Ypatingas pasiūlymas !

Sveikuoliškas
savaitgalis dviems.

plačiau
   139
"Birutės uostas" priima svečius iš įvairių pasaulio šalių ir Lietuvos. Visi jie lieka patenkinti viešnage ir būtinai sugrįžta dar ne vieną kartą. "Bitutės uosto" savininkai ir profesionalus darbuotojų kolektyvas nestokoja dėmesio nei vienam savo svečiui.

Pas mus dar nebuvote?  Kviečiame apsilankyti mūsų namuose!
Jeigu planuojate poilsį pajūryje, trokštate atgauti jėgas ir ramybę, kviečiame apsistoti jaukiuose svečių namuose. "Birutės uostas" įsikūręs ramioje, patogioje vietoje, atokiai nuo miesto šurmulio.
Klasikiniu-marinistiniu stiliumi įrengtos salės: "Kapitono", "Pokylių" ir "Pramogų" atitiks kiekvieno pageidavimus. Jose patogu rengti verslo susitikimus, konferencijas, banketus, pokylius.
Kviečiame visus, norinčius negrįžtamai atsikratyti nereikalingų kilogramų, į 10 dienų gyvenimo būdo keitimo mokyklą. Čia nėra nei amžiaus, nei kitokių apribojimų - pradėti sveikai gyventi gali bet kas ir bet kada.
Apgyvendinimas
Restoranas
Sveikos gyvensenos mokykla
plačiau
plačiau
plačiau
Apie mus Apie mus
Restoranas Restoranas
Sveikos gyvensenos mokykla Sveikos gyvensenos mokykla
Renginiai Renginiai
Galerija Galerija
Ypatingi pasiûlymai Ypatingi pasiûlymai
Kontaktai Kontaktai
Sveèiّ namai Sveèiّ namai