+370 678 83438
info@birutesuostas.lt

Daugelis svajoja apie puikią išvaizdą, gerą svijautą ir sveiką gyvenseną. Kaip viso to pasiekti, nesilaikant alinančių dietų, daug kam yra paslaptis. Populiari estrados dainininkė Birutė Petrikytė nori pasidalinti savo įgytomis žiniomis apieo sveikos gyvensenos, grakščių kūno formų ir laimės formulę.

Čia nėra nei amžiaus, nei kitokių apribojimų - pradėti sveikai gyventi gali bet kas ir bet kada. Siūloma metodologija - tai ne dieta ir ne lieknėjimo, o viso gyvenimo būdo keitimo mokykla.

Svarbu tai, jog dalyvaujantieji gyvenimo būdo keitimo mokykloje ir norintys sulieknėti bei išmokti sveikai maitintis tikrai neturės badauti. Svečiai yra maitinami 5 kartus per dieną. Juk tai vienas iš pagrindinių sveikos mitybos principų.


Gyvenimo būdo keitimo mokykla
10 dienų kurso metu, Jūs:

Sveikai maitinsitės 5 kartus per dieną: ·Subalansuotas maitinimas
aprūpins Jūsų organizmą pakankamu kiekiu gliukoze kraujyje, jūs nejausite alkio. Valysite organizmą nuo nereikalingo kiekio riebalų. Šio kurso teisingas maitinimas pranoksta  visas dietas.   Per mokyklos gyvavimo laikotarpį nustatytas faktas ne tik kūno masės mažėjimo, bet ir kraujospūdžio sureguliavimo, skrandžio rūgščių balanso ,  sumažinto cukraus kiekio kraujyje  efektas.

Sulieknėsite. Pas mus galėsite nemokamai specialiomis svarstyklėmis e-body 205, rodančiomis kūno svorį, riebalų kiekį, biologinį amžių ir t.t.

Pailsėsite ir pasisemsite gerų emocijų:
Jums bus surengtas koncertas, karaokė ir diskoteka.

Pasiklausysite gydytojos paskaitos: šeimos gydytoja Jums iš savo asmeninės patirties papasakos apie tai, kaip ir kodėl reikia atsikratyti viršsvorio. Paaiškins kaip reikia sveikai maitintis ir ką galima valgyti, taip pat kuriuos produktus galite pirkti parduotuvėse (pvz. kuriuose nėra žalingų ir pavojingų organizmui konservantų, taip pat mažo kaloringumo produktų ir t.t.) bei pateiks dar daug kitos naudingos informacijos.

Išbandysite giluminį masažą:
atliekama su specialiomis taurėmis. Šio masažo poveikis: organizmas pabudinamas iš sąstingio; rimsta nervų sistema po įvairių stresų, traumų, psichologinės įtampos; atpalaiduojamas centrinis nervas, stuburo slanksteliai natūraliai statosi į vietą.

Turiningai praleisite laisvalaikį
: nemokamai Jums siūlome pasivažinėti dviračiais (iki jūros vos 10 min.), vaikščioti su norvegiškomis lazdomis (apmokysime) šalia esančiame pušyne, žiemos metu savo jėgas galite išbandyti lygumų slidinėjimo trasoje (slides ir specialius batus - suteikiame)

Gyvensite patogiai įrengtuose numeriuose:
nemokamai naudositės bevieliu internetu, kondicionieriumi bei palydovine TV sistema.

Nemokamai SPA  pasirinktinai viena procedūra.

Nemokomai - Klasikinis nugaros masažas arba giluminis masažas su taurėmis.

GYVENIMO BŪDO KEITIMO MOKYKLA.
SVEIKO MAISTO REVOLIUCIJA!
spa4
Siūlome pasinaudoti grožio ir sveikatos procedūromis, po kurių Jūs pasijausite lyg iš naujo atgimę. Jus atgaivins grožio terapijos kompleksai, atliekami naudojant mineralinį vandenį, jūros produktus, natūralius eterinius aliejus, medų. Po mūsų procedūrų oda taps lygesnė, stangresnė ir gražesnė.
MOKAMOS SPA PROCEDŪROS

plačiau
Rezervacija
Galerija
Apgyvendinimas
Restoranas
Apie mus Apie mus
Restoranas Restoranas
Sveikos gyvensenos mokykla Sveikos gyvensenos mokykla
Renginiai Renginiai
Galerija Galerija
Ypatingi pasiûlymai Ypatingi pasiûlymai
Kontaktai Kontaktai
Orai Palangoje
Orų prognozė savaitei
Sveèiّ namai Sveèiّ namai