+370 678 83438
info@birutesuostas.lt

Galvojate apie ramų poilsį pajūryje, o gal norite savaitgaliui pabėgti nuo miesto šurmulio? Šventosio miestelio pakraštyje, "Birutės uostas" kviečia pailsėti pajūrio prieglobstyje. Tai naujai įrengtas 5-ių poilsio kambarių namai.

Jūsų paslaugoms, originalaus dizaino kambariai, su aukščiausios kokybės prabangiai baldais, o esanti patogi bei moderni įranga puikiai tenkins šiuolaikinius svečių poreikius.


Apie mus
Čia galite puikiai švęsti vestuves, rengti įvairius pobūvius susitikimus ir pan. (iki 90 svečių). Mes mielai padėsime organizuoti ir aptarnauti konferencijas, seminarus, susitikimus, prezentacijas ir kt. renginius. "Birutės uosto" darbuotojai suteiks Jums išsamią informaciją apie miestą ir apylinkes, renginius, įdomias lankytinas vietas ir kt.

Mes su malonumu pasirūpinsime Jūsų laisvalaikiu: užsakysime transportą, gidą, vertėją, įvairias pramogas. Tik pas mus Jūs rasite tai ko ieškojote - puikias gyvenimo sąlygas, ramų poilsį, sveiką ir skanų maistą, nuoširdų ir draugišką aptarnavimą už Jums priimtiną kainą.
Puiki gamta, gaivus jūros ir pušų kvapo prasmelktas oras, praskaidrins Jums nuotaiką ir sustiprins sveikatą.
Jūs visada čia laukiami !
Rezervacija
Galerija
Sveika gyvensena
Apgyvendinimas
Restoranas
Apie mus Apie mus
Restoranas Restoranas
Sveikos gyvensenos mokykla Sveikos gyvensenos mokykla
Renginiai Renginiai
Galerija Galerija
Ypatingi pasiûlymai Ypatingi pasiûlymai
Kontaktai Kontaktai
Sveèiّ namai Sveèiّ namai